piątek, 18 czerwca 2010

Last Day.

Ostatni dzień szkoły dla Herkimer High School był połączeniem dwóch uczuć : radości i smutku. Z jednej strony wszyscy cieszyli się, że straszne liceum już się skończyło ale z drugiej wszyscy idą do różnych college'ów więc ludzie nie będą się już tak często widywać.
Dla mnie ostatni dzień w Herkimer HS był dziwny. Oglądaliśmy filmy, bo tego dnia dla Seniors nie było lekcji. Miałam wielkiego pecha, że mój aparat postanowił się nagle rozładować i nie mogłam zrobić zdjęć grilla na parkingu przed szkołą. Mam parę zdjęć z tego co działo się po szkole ale to potem. Na ostatniej lekcji siedzieliśmy( większość naszej wielkiej klasy) i oglądaliśmy film z 6th grade ( nasza podstawówka) by zobaczyć jak wszyscy się zmienili. Razem wrzeszczeliśmy i śmialiśmy się z pulchnego kiedyś Spencera czy Sarah. Ostatnie 20 minut spędziliśmy już tylko się żegnając a gdy zostało 5 minut nasz dyrektor stanął na krześle i spytał czy chcemy wakacje. My krzyknęliśmy, że tak na co nasz dyrektor, że w takim razie wynocha i do zobaczenia na graduacji 26 czerwca.
Wyszliśmy ze szkoły a tam...Atticus Finch. Moi koledzy Jordan, Patrick, Brandon i Trevor grający mini koncert. Dookoła latały balony z wodą. Znów zaczęliśmy się przytulać, krzyczeć, płakać. Ja płakałam razem z Jess, która ze łzami w oczach prosiła żebym tylko nie płakała. Ale wiemy, że to nie koniec, że zostało jeszcze trochę czasu.

NEWS: BEN JEDZIE DO WROCŁAWIA NA ROK. : )
Zdjęcia:


Dodaję to zdjęcie bo jest zabawne. Ja w okularach Brady'ego, które mi się podobały ale wyglądałam w nich komicznie i Brittany niezadowolona. I można też zobaczyć jak się ludzie do szkoły ubierają.


sen10rs!


ja i Jess !


Atticus Finch!( Brandon na pierwszym planie)


Atticus Finch( tu akurat Jordan na 1wszym planie)

A to część pierogów, które zrobiłam na mój egzamin końcowy z Regional Foods.

1 komentarz:

 1. Anonimowy23.6.10

  Cześć,
  29.06 w Warszawie pod kolumną Zygmunta o godz. 15.00 odbędzie się spotkanie ludzi, którzy byli lub chcą jechać na rok do USA.
  Jeśli miałabyś ochotę przyjść to zapraszamy! :)
  Wszystko zostało ustalone na gronie -> link: http://grono.net/chat/#rokwusa/topic/2686161/sl/spotkania-po-powrocie/6/5/137605192/1/
  Możesz też napisać do mnie na gg: 2589614
  Pozdrawiam,
  Patrycja

  PS Przeprasza, że piszę to w komentarzu, ale nie znalazłam adresu e-mail :(

  OdpowiedzUsuń