sobota, 26 czerwca 2010

Class of 2010-Graduation.We did it !
Dzisiaj odbyło się ' Graduation' czyli oficjalne zakończenie roku dla Seniors. Było wspaniale ale nieco inaczej jak na filmach ( patrz: Legalna Blondynka). Czapki poleciały w górę nierównocześnie ale to nie jest ważne. Ważne jest to co osiągnęliśmy i jak daleko doszliśmy. Nauczycielka angielskiego i Dyrektor powiedzieli o mnie tyle miłych słów. Ludzie przytulali. Trudno uwierzyć, że to już koniec Herkimer High School. Ale pozostają wspomnienia.
Pamiętam jak tydzień temu mój tata spytał się ( po obejrzeniu zdjęć z innego bloga) czemu ja nie mam takiej czapki i szaty. Tak więc poniżej przedstawiam zdjęcia z jedynej w moim życiu Graduation of HHS Class of 2010.
Jednak uśmiechając się do zdjęć i piszcząc z innymi żałuję, że moi rodzice nie mogą być przy mnie tak jak inni rodzice przy moich kolegach czy koleżankach. Chciałam, żeby zobaczyli mnie na żywo a nie tylko na zdjęciach. Już niedługo, na szczęście.

Zdjęcia:

tuż przed graduacją, ostatnie poprawki 'gown'


z host mamą i jej siostrą.


z dyplomem ukończenia szkoły i dyrektorem.


czekając na ten dyplom. uwielbiam zdjęcia z zaskoczenia...nie bardzo.


ja i moja Rotary Councelor - Andria.


z dyrektorem.


z Patrick'iem.


z host rodzicami.


z Jordan'em.


ja i Spencer.

A teraz ide na imprezy z okazji zakończenia szkoły
Pozdrawiam:)

2 komentarze:

  1. Swietne zdjęcia =) wydawało mi sie że wszyscy mają niebieskie stroje a tu wychodzi że nie xD A jaką masz wycieczke? po całych Stanach czy tylko po jednym wybrzeżu?

    www.usa-exchange2010-11.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzieki za odpisanie:D Świetnie że po całych Stanach. Hmm i to jest organizowane przez rotary? Bo słyszałam tylko o takich, po jednym wybrzeżu. Masz link może, gdzie pisze coś o tej wycieczce?

    OdpowiedzUsuń