środa, 25 listopada 2009

NYC part 2


♥!
Dzień drugi

Sobota była dniem kryzysu, pierwsza noc i każdy zaliczył po 3-4 godziny snu nie więcej. Na Today's Show oczywiście się spóźniliśmy ale cudem dojechaliśmy na ostatnie 10 minut. Prowadził to jakiś koleś, którego nazwiska nie znam ale on jest naszą polską Magdą Mołek( albo Kuźniarem z PorankaTVN24). Później poszliśmy wjechać na szczyt Top of the Rock i zobaczyć panoramę Nowego Yorku, która była oszałamiająca. Po zakupach na 5th Avenue, które zajęły nam jakieś dwie godziny( każdy sklep jest naprawdę wielki) nadszedł czas na Central Park i National Museum of Art.
Central Park, gdzie kręcili m.in. Kevin sam w Nowym Yorku czy Diabeł ubiera się u Prady jest naprawdę wielki( i piękny) a National Museum of Art jeszcze większe. I tu ciekawostka, gdzie poszli wszyscy wymieńcy jak tylko weszli do muzeum? Do mini-restauracji, gdzie za sałatkę płaci się $18 ale opłacało się bo smak warzyw po paru miesiącach jest nieziemski.
Później jeszcze trochę zakupów na SeaPort i przenieśliśmy się na China Town, gdzie mieliśmy czas na zakupy i w drodze powrotnej do domu zatrzymaliśmy się na w punkcie widokowym
Aha, odpowiedź na pytanie Anonima: Na 5th Avenue wszystko jest droższe bo są to oryginalne sklepy ale na stoiskach koszulka I<3NY kosztuje $3. Ogólnie nie jest aż tak bardzo drogo, pozdrawiam:)

Zdjęcia:


NYC nocą.


SeaPort


central park part1


central park part2


podziemny Apple z windą lub schodami z ulicy.


z NYC w tle


z Gustavo( Brazylia)


żółte nowojorskie taksówki

1 komentarz:

  1. Anonimowy26.11.09

    ooo fajnie haha koszulki ahhh ;p;p dzięki za odpowiedź !!! ja mam zamiar wybrać się do NY za rok !! mam nadzieje ze mi sie to uda !!! ahha trzymaj kciuki !! aa a a jest tam taki klimat jak niektorzy opisuja na swoich blogach ?? jak ci sie podobało co się zaskoczyło a co wrecz przeciwnie ?!!! :)

    OdpowiedzUsuń