środa, 11 listopada 2009

HHS

Dzisiaj bardzo krótko z jednym zdjęciem. Chcę tylko zakomunikować, że zostały niecałe dwa tygodnie do 3dniowej wycieczki do NYC! Plan ewentualnie podam w następnej notce(szczerze mówiąc to na pewno go podam bo nie chcę zgubić go drugi raz).
Ostatni weekend spędziłam u Mindy, która jest skarbnikiem w moim klubie Rotary, razem z jej synami Nath'em i Max'em poszliśmy do kina. My na 'Christmas Carol' a chłopcy na 'Paranormal Activity'. Bilety mieliśmy za darmo, bo Mindy ma stację radiową. Jak się okazało, my spałyśmy na swoim filmie, a oni na swoim( i mówię szczerze, że przespałam cały film podobnie jak Mindy.


Moje szkolne ID. Tak, tak, jestem oficjalnie w Herkimer High School. Od razu chcę wyjaśnić jedną rzecz. Mogłabym wyciąć moja nazwisko, wymazać cokolwiek ale zdecydowałam się tego nie robić, dlaczego? Powód jest prosty. Kto chce i tak sprawdzi na stronie Rotary, naszej-klasie czy na Facebook'u.

Pamiętam, że w komentarzu ktoś pytał mnie jak sobie radzi dziewczyna, która jest teraz we Wrocławiu i mieszkała w moim domu. Kim polubiła Polskę i Wrocław, umie już trochę słów po polsku. Chciałabym napisać więcej ale nie rozmawiamy ze sobą zbyt często(praktycznie w ogóle). Tyle, pozdrawiam tą osobę.

O dziwo, pogoda w Herkimer jest typowo niejesienna. Jest słonecznie, kolorowo i nic nie zapowiada nadchodzącej zimy. Jak mi napisał kolega w sms'ie: Lepiej się przygotuj, zazwyczaj mamy dużo śniegu. . Dzisiaj też mamy wolne ponieważ jest Veteran's Day a z tej okazji po południu jedziemy z Jessicą i Anthonym do miasteczka obok na koncert.
To na razie tyle. Przepraszam, że nie piszę częściej ale szkoła i znajomi zajmują mi czas.

3 komentarze:

 1. mam poooodbobna karte szkolna.

  ja mam jeszcze kod kreskowy:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy12.11.09

  Pepe, wrzuć jakieś zdjęcia z prawdziwego, amerykańskiego halloween :)

  Dominika

  OdpowiedzUsuń