wtorek, 1 września 2009

Nowości.

W ostatni piątek byłam w Marcy w domu jednej dziewczyny z wymiany- Juliany, która zaprosiła mnie i jeszcze parę dziewczyn na wieczór i na noc. Wymieniłyśmy się pinami i wszystkim co trzeba i siedziałyśmy do 2.30 grając w RockBand2 razem z jej host mamą Heather (lat 27)


W sobotę zrobiłam żurek, któremu nie zdążyłam zrobić pamiątkowego zdjęcia gdyż Andy i mój host-tata, Ozzie zadbali by szybko znikł z garnka. Wieczorem została mi jedynie resztka na spróbowanie ( dobrze, że chociaż tyle). Jak narazie wszyscy żyją nawet Morgan, której dali na spróbowanie jako pierwszej więc chyba mi się udało.
W niedzielę świętowaliśmy urodziny Jackkay ( mojej najstarszej host-siostry), był tort, świeczki, happy birthday i dużo śmiechu. Jackkay dała mi nóż i powiedziała, że mam ukroić następny kawałek bo moje urodziny są następne i pomyśleć życzenie.


Jackkay z Dominiciem i Danielem dmuchają świeczki.


Dominic i Ozzie

Dzisiaj byłam w szkole u Mrs. Rodio i w końcu mam swój plan:
-English 12
-Social Studies 11 i 12
-Geometry
-Photography( w 2semestrze zmienia się na Regional Food)
-Business Law
-P.E.
Co się dowiedziałam to to, że być może dostanę bluzę Herkimer High School, lekcja trwa 1h20 a przerwy są 5 lub 6 minutowe. I będę miała własną szafkę iiii w wakacje w szkolnej toalecie jest papier i mydło!

W piątek jadę na Camping z Jackkay, Danem i Danielem( mąż i syn) i wracam w poniedziałek. Nie mogę się doczekać!

1 komentarz:

  1. no obie jeszcze mamy tydzień leniuchowania :) fajnie,że jedziesz na camping życzę miłej zabawy!Mam pytanko co zamierzasz po powrocie do Polski,szkoła daje Ci tutaj diploma?

    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń