wtorek, 5 października 2010

Pożegnanie.

Moja wymiana skończyła się mimo, że wspominam ją codziennie. Brakuje mi Nowego Jorku,przyjaciół, znajomych z całego świata. Teraz jestem blisko wymieńców w moim mieście w Polsce, chodzę na spotkania Rotary...ale nie mogę dokończyć sprawozdania z wycieczki. Może wrzucę po tej notce jeszcze trochę zdjęć...Może napiszę coś więcej...Może, może, może. Teraz skupiam się na szkole i na rodzinie.
Pożegnanie z Herkimer było bardzo trudne. Do domu wróciłam dopiero po 2 po paru godzinach spędzonych z Jessicą i Jordanem. Pożegnanie z Anthonym to był zbitek łez, obietnic i uścisków, trudno było mi puścić jego dłoń. płakałam na lotnisku w Syracuse, płakałam w Chicago ale dopiero gdy siedząc w samolocie do Wrocławia i słysząc miły głos stewardessy, która przypominała o zapięciu pasów, gdyż 'właśnie lądujemy do Wrocławia' odetchnęłam. Czekania na samolot w Warszawie praktycznie nie pamiętam.
Ostatnie i najważniejsze zdjęcia:


Herkimer, NY

ja i Caity.

z pierwszą host-family.


z Anthony'm.

ja i Jordan.


SEN10RS!

z Michelle i Bjork z USA-Trip.

I to wciąż nie wszystkie zdjęcia, które są dla mnie ważne.
Dziękuję za wszystkie odwiedziny na blogu i komentarze. Dziękuję rodzicom i całej rodzinie.
Pozdrawiam.

5 komentarzy:

 1. Anonimowy10.10.10

  HEj;)
  Bardzo chciałabym wyjechać na taką wymianę . Od dwóch lat się przygotowuję ;) Jednak wciąż mam wiele pytań . Również chciałbym wyjechać razem z klubem Rotary . Jakie są realne koszty ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy10.10.10

  Właśnie skończyłam czytać twojego bloga. Sprawiłaś że to wszystko staje się takie realne. Proszę odpisz mi na maila msabat@wp.pl(to ja napisałam ten wcześniejszy komentarz)

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy10.10.10

  Jestes niesamowita,Twoja odwaga jest ogromna,gratuluję Ci tej pięknej przygody!!!Pozdrawiam serdecznie i trzymaj sie ciepło!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za miłe słowa i również pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy10.11.10

  Cześć.
  Chciałabym sie dowiedzieć przede wszystkim jakie trzeba wymogi spełniac, zeby jechać z ROTARY?
  http://trampkowe-zycie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń