poniedziałek, 15 lutego 2010

Spóźniona notka.


Korzystając z okazji, że odzyskałam laptopa na jeden wieczór dodaję notkę. Muszę ogarnąć zdjęcia w aparacie więc dodaję na razie zdjęcia ze szkoły i z Winter Dance, i zdjęcie z weekendu.

Wszyscy Seniors mieli swój wieczór podczas Winter Weekend gdzie każdy dostawał różę i literę H z imieniem i nazwiskiem.

ze Spencerem zaraz po całej ceremonii.

z Jess, która jest moją nyj naj!

Następnie był Winter Weekend Dance. Było świetnie!!

ja i Kathryn.


ja, Jessica i Britt


ja i Brad

Oprócz tego w ten weekend były urodziny host-mamy więc pojechaliśmy( i wciąż jesteśmy) w Fairport. W prezencie host mama dostała mini koncert Barber-Shop'u( 4 miłych panów śpiewało- link wkrótce). Dzisiaj razem z jej bratem, jego żoną i synem pojechaliśmy do RMSC( Rochester Museum & Science Center) ja byłam pod wrażeniem... potem zobaczyliśmy Rochester i James( brat host-mamy) zabrał mnie do RIT College żebym mogła zobaczyć część z Animacją, Filmem i Fotografią na co mnie gorąco namawia po zobaczeniu co zdziałałam na fotografii w szkole. Szczerze mówiąc, jeśli miałabym studiować w USA to tylko tam :)

**
Zaczął się też nowy semestr i teraz zamiast Rządu(Government) mam Economics, zamiast Fotografii mam Senior Seminar( przygotowanie do dorosłego życia) plus mam Gotowanie.

2 komentarze:

  1. Ach , jakoś wciąz czuję niedosyt opowieści ;) szkoda , że sciągneli Ci fotografię, trzymam za to za collage :) no i gotowanie też fajnym przedmiotem jest :) wielkie łaaaał :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Anonimowy17.2.10

    Czy ja dobrze slysze?? Ty masz lekcje gotowania!! Sorry pepson, ale znam juz ciebie za dlugo... Nareszcie udalo ci sie wrzusic nowa notke. A nawet dwie. Szkoda ze tak malo opowiadasz o tej imprezie- to jest cos jka nasza studniowka?? Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń